کمپ مجازی 707 |  نمایشگاه آثار مرتضی حاجیانی

این سایتی که می خوام معرفی کنم به نظرم یکی از بهترین سایت های آموزشی فتوشاپ و ایندیزاین و ایلستریتور می تونه باشه، البته آموزش هاش متنی نیست و همه اش فیلمه. فیلم هایی که آقای بردیا علمی اونها رو ضبط کردن و به صورت فارسی هم خودشون توضیح می دن. اصلا یکی از نکات مثبت این فیلم ها همین توضیحی هست که آقای بردیا علمی داره گویندگی می کنه، بسیار جذاب و پرشور و پرنشاط، به صورتی که اصلا از آموزش هاش خسته نمی شید و به راحتی دنبال می کنید.

www.farsituts.com

به نام خدا

این سایتی که می خوام معرفی کنم به نظرم یکی از بهترین سایت های آموزشی فتوشاپ و ایندیزاین و ایلستریتور می تونه باشه، البته آموزش هاش متنی نیست و همه اش فیلمه.

فیلم هایی که آقای بردیا علمی اونها رو ضبط کردن و به صورت فارسی هم خودشون توضیح می دن. اصلا یکی از نکات مثبت این فیلم ها همین توضیحی هست که آقای بردیا علمی داره گویندگی می کنه، بسیار جذاب و پرشور و پرنشاط، به صورتی که اصلا از آموزش هاش خسته نمی شید و به راحتی دنبال می کنید.

مزیت دیگه ای که تو این آموزش ها دیدم، رایگان بودنِ فیلم هاست، که فقط با یه ثبت نام کوچولو، به راحتی می تونید فیلم ها رو دانلود کنید. (البته ثبت نام هم نکنید می تونید آنلاین مشاهده کنید)

فیلم ها هم در سطح مقدماتی تا حرفه ای هست و برای همه مفیده، من خودم بشخصه چیزهایی رو یاد گرفتم که قبلا نمی دونستم. و همین باعث شد که این سایت رو اینجا معرفی کنم تا دوستان هم بهره ای ببرن.

نام سایت: فارسی تاتس

آدرس: www.farsituts.com

http://www.farsituts.com/images/layout/logo.png

 

دسته :  آموزش

دیدگاه ها

  • ارسال شده در 5 آگوست ’13 18:55

    یک آخرالزمانی

    سلام سایت جامع و عالی دارید خوشحال میشوم به وبلاگ منم سر بزنید یا علی

نه − سه =