کمپ مجازی 707 | نمایشگاه آثار مرتضی حاجیانی

آقا رجب، زیباترین قهرمان

رجب محمد زاده؛ یعنی مقاومت، یعنی ایثار، یعنی صبر، یعنی راه بلد… قهرمانِ من کسی است که از زیبایی و دنیایش گذشته که هیچ، از همسر و زندگی و فرزندش هم گذشته که هیچ، نیمی از جانش را هم به خدا بخشیده و ملتی را سرفراز نگه داشته که هیچ… مهم تر از همه، مقابل همین مردم، که نشناخته و ندانسته از او فراری بودند و هزار حرف و کنایه حواله اش می داشتند، فروتن و پر گذشت بوده. که اگر این را هم کنار بزنیم، باز او حتی هیچ چیز از هیچ کس نخواسته، و حتی کوچکترین منتی برای کارش نذاشته…آیا او یک قهرمان نیست؟!

دسته :  تمام آثار, والپیپر

دیدگاه ها

 • ارسال شده در 20 دسامبر ’14 19:49

  سید سعید

  سلام برادر عزیز م جناب آقای رجب بزرگوار اگر ایثارگری های شما عزیزان نبود امنیتی درکار نبود درود بر سرو قامتی نگاهت وسلام خداوند بر ذره ذره وجو نازنینتان که این خاک را توتیایی چشم ماکرده اید زنده وسربلند باشید برادرم .
 • ارسال شده در 23 دسامبر ’14 21:04

  کعبه عشق

  بیانات مقام معظم رهبری «فتنه یعنی شعارهای حق را کسانی با محتوای صدرصد باطل مطرح کنند بیارند برای فریب دادن مردم. هدف از ایجاد فتنه گمراه کردن مردم،9دی در سرتاسر کشور مشت محکمی بردهان فتنه گران زد» کد همراه اول : 31668 ارسال به 8989 کد ایرانسل: 4412422 ارسال به 7575 لطفاً نشر دهید http://www.kabeyeeshgh.ir/wp-content/uploads/2014/12/nohedey.jpg http://www.mohtavanashr.com/9dey/
 • ارسال شده در 29 دسامبر ’14 14:26

  مربی

  رهبر فرزانه انقلاب: " آموزش و پرورش، بیت الغزل مسایل بعد از انقلاب است. " سلام علیکم و رحمة الله عرض ادب و خداقوت بنده و دوستان از مربیان تربیتی مدارس هستیم و به دلیل دغدغه ای که در بحث های دانش آموزی داشتیم یه کارهایی شروع کردیم که ان شاءالله موثر باشد. غرض از مزاحمت اینکه چون در زمینه دانش آموزی به تفکیک مقاطع (ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان) کار بصریِ آنچنانی دیده نمی شود (اصلا دیده نمی شود)، میخواستیم از شما تقاضا کنیم در لا به لای طراحی های خود درباره مدرسه و دانش آموز و هر چیزی که به این موضوعات مربوط می شود؛ هم کارهایی انجام دهید. حال به سلیقه خود : پوستر، مجموعه نمایشگاهی، اینفوگرافیک و ... که ان شاءالله به عنوان باقیات الصالحات برای شما محسوب شود. اجرکم عندالله کمپ مجازی: سلام، گشتی در سایتتان زدم و گوشه ای از فعالیت هایتان را مشاهده کردم، واقعا ارزشمند و پربهره است. ان شاالله که توفیق فعالیت در این راستا داشته باشیم. ممنون..

4 + 19 =